Kostka brukowa

Układanie kostki brukowej

W projektowanych ogrodach uwzględniamy nie tylko trawniki czy nasadzenia z kwiatów i krzewów owocowych. Dbamy też o to, abyś mógł podziwiać ich piękno z bliska. To dlatego rozszerzyliśmy zakres usług o układanie kostki brukowej. Wykonujemy z niej podjazdy, ścieżki, placyki — wszystko po to, aby na terenie Twojej nieruchomości zapanowała harmonia i idealne połączenia między przestrzenią użytkową a ozdobną.

Projektujemy nawierzchnie z:

  • kostki brukowej,
  • płyt,
  • granitu,
  • piaskowca,
  • szarogłazu,
  • żwiru.

Warto uwzględnić te materiały na działce okalającej biuro, restaurację czy dom mieszkalny. Dzięki nim zyskasz nie tylko efektowne wykończenie ogrodu, ale też pozbędziesz się uciążliwego błota, kurzu czy piasku.

Kostka brukowa w ogrodzie

Kamienne elementy w ogrodach cieszą się dużą popularnością inwestorów. Wynika to przede wszystkim z faktu, że łatwo utrzymać je w czystości. Wyłożone kostką czy płytami ścieżki są schludne, chronią przed błotem i kurzem, a także stanowią wizualne oddzielenie stref.

Zrealizujemy dla Ciebie zarówno klasyczne projekty, jak i bardziej artystyczne formy. Układanie kostki brukowej w kilku kolorach, pozwala tworzyć ciekawe wzory na podjazdach czy placach, a nawet trójwymiarowe efekty. Dbamy nie tylko o dopasowanie odpowiednich odcieni nawierzchni, ale też nadajemy ich właściwą formę. Ostre krawędzie i geometryczne kształty? Czy raczej łagodne skosy i zakręty? Zaprojektujemy przydomowy teren w taki sposób, aby stanowił harmonijne dopełnienie nieruchomości i korespondował z jej stylem.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, która znajduje się w Grodzisku Mazowieckim. Prace związane z kostką brukową świadczymy też dla klientów z okolicznych miejscowości — Podkowy Leśnej, Milanówka, Brwinowa czy Książenic.

Potrzebujesz pomocy w ogrodzie? Skontaktuj się z nami

Scroll Up