Pielęgnacja ogrodów w Nadarzynie, Grodzisku Mazowieckim i Milanówku

Piękny ogród cieszy oko, pozwala na wypoczynek w estetycznym otoczeniu i stanowi wizytówkę nieruchomości. Wiemy jednak, że wymaga dużo pracy oraz zaangażowania.

Nie masz czasu lub wiedzy na temat właściwej pielęgnacji ogrodu? Kwiaty, krzewy owocowe lub rośliny nie obrodziły tak jak się tego spodziewałeś? A może problemem jest utrzymanie porządku na dużym terenie?
pielęgnacja ogrodów Brwinów
Wezwij doświadczonego ogrodnika, który działa w Grodzisku Mazowieckim, Podkowie Leśnej, Książenicach, Żyrardowie, Pruszkowie, Nadarzynie i okolicach. W ramach stałej lub jednorazowej współpracy klientami naszej firmy są mieszkańcy Brwinowa, Książenic, Milanówka czy Podkowy Leśnej. Pomagamy im w utrzymaniu ogrodów, tak aby zachwycały o każdej porze roku.

Pielęgnacja ogrodów – Zakres usług

Mamy spore doświadczenie oraz kompetencje pozwalające świadczyć szeroki zakres usług ogrodniczych. Możesz skorzystać z nich jednorazowo lub wykupić abonament — zapomnij o czasochłonnym sprzątaniu liści, pieleniu, nawadnianiu. Z przyjemnością zrobimy to za Ciebie!

Nasza oferta pielęgnacji ogrodów obejmuje:

  • koszenie, wertykulację, aerację trawników,
  • pielenie, ściółkowanie rabat, prace porządkowe,
  • nawożenie trawników i roślin,
  • przycinanie, formowanie, wycinka drzew i krzewów,
  • opryski chwastobójcze i przeciwchorobowe,
  • czyszczenie kostki brukowej.

Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie, dlatego kiedy poprosisz nas o pielęgnację ogrodu możesz liczyć na maksymalne zaangażowanie, trafne rozpoznanie potrzeb oraz propozycję współpracy skrojoną na miarę Twoich oczekiwań. To możliwe, ponieważ posiadamy doświadczenie z zakresu architektury krajobrazu oraz budownictwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wykonujemy również kompleksowe aranżacje ogrodów czy układanie kostki brukowej.

Potrzebujesz pomocy w ogrodzie? Skontaktuj się z nami