Systemy nawadniania w Grodzisku Mazowieckim i Pruszkowie

Trudno wyobrazić sobie utrzymanie optymalnego nawilżenia gleby bez dobrze zaprojektowanego systemu nawadniania. Dzisiaj jest to konieczność, jeśli chcesz uniknąć przykrego rozczarowania w postaci uschniętych roślin czy pożółkniętej trawy. Ponadto to duża oszczędność czasu.

Dobrze wykonany system nawadniania pomaga też w racjonalnym zarządzaniu zasobami wodnymi. W czasach, kiedy jest ona tak cenna dla ludzi i środowiska szczególnie liczy się ekonomiczne korzystanie z jej bogactwa. Twój ogród będzie piękny i bujny, a Ty spokojny o to, że nie musisz spędzać wielu godzin na utrzymywaniu go w dobrej kondycji.

Skuteczne nawadnianie ogrodów wcale nie jest trudne. Wystarczy skorzystać z oferty firmy BS Architektura Krajobrazu. Jako profesjonalna firma usługowa zajmujemy się instalowaniem systemów automatycznego nawadniania ogrodów. W ramach świadczonych usług montujemy zarówno podziemne, jak i nadziemne części takich systemów, w skład których wchodzą zazwyczaj linie kroplujące, a także zraszacze. Wszystkie niezbędne prace wykonujemy zarówno przed założeniem ogrodu, jak i w już istniejących ogródkach. W tym drugim przypadku dokładamy starań, aby nasza ingerencja w roślinność i wyposażenie danego ogrodu była możliwie jak najmniejsza.

Projektowanie systemów nawadniania ogrodów

systemy nawadniania Milanówek

Oferujemy kompleksowe usługi z kategorii systemów nawadniania w Grodzisku Mazowieckim, Nadarzynie, Pruszkowie i okolicach. Skupiamy się na współpracy z inwestorami z regionu — osobami prywatnymi oraz przedsiębiorcami z Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej, Książenic. Realizujemy dla nich następujące czynności:

  • projektowanie i realizowanie automatycznych systemów przy pomocy nowoczesnych narzędzi pochodzących od cenionych producentów: Rain-bird, Irritrol, Irrigarden, Galcon, NaanDanJain, Orbit. Posiadamy certyfikat instalatora „Irritrol”,
  • przygotowanie systemu do sezonu, odwadnianie przed nadejściem zimy,
  • modernizację już istniejących systemów, ich naprawę lub przebudowę.

Systemy nawadniania najlepiej jest uwzględniać już na etapie projektowania ogrodu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować je również potem, na już istniejących trawnikach. Jesteśmy w stanie dopasować zakres prac do konkretnej inwestycji, abyś mógł cieszyć się bujną zieloną roślinnością i nie wkładał w jej utrzymanie zbyt wiele wysiłku! 

Oferta systemów nawadniania

Oferta firmy BS Architektura skierowana jest do klientów z całego województwa mazowieckiego, także z Nadarzyna i Pruszkowa. Na ich zlecenie wykonujemy profesjonalnie systemy nawadniające, do budowy których używamy wyłącznie najwyższej jakości akcesoriów, takich jak: elektrozawory, filtry dyskowe, reduktory ciśnienia, zraszacze wynurzalne i statyczne. Dołączone do systemów sterowniki nawadniania ogrodów i czujniki gwarantują automatyczne działanie mechanizmu, bez konieczności jego obsługiwania przez użytkownika.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z architektami krajobrazu z Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Podkowy Leśnej, Żyrardowa, Pruszkowa i Nadarzyna.

Usługi ogrodnicze jakie realizujemy to również między innymi układanie kostki brukowej w ogrodzie czy kompleksowe projektowanie ogrodów.

Potrzebujesz pomocy w ogrodzie? Skontaktuj się z nami