Systemy nawadniania

Trudno wyobrazić sobie utrzymanie optymalnego nawilżenia gleby bez dobrze zaprojektowanego systemu nawadniania. Dzisiaj jest to konieczność, jeśli chcesz uniknąć przykrego rozczarowania w postaci uschniętych roślin czy pożółkniętej trawy. Ponadto to duża oszczędność czasu.

Dobrze wykonany system nawadniania pomaga też w racjonalnym zarządzaniu zasobami wodnymi. W czasach, kiedy jest ona tak cenna dla ludzi i środowiska szczególnie liczy się ekonomiczne korzystanie z jej bogactwa. Twój ogród będzie piękny i bujny, a Ty spokojny o to, że nie musisz spędzać wielu godzin na utrzymywaniu go w dobrej kondycji.

Projektowanie systemów nawadniania

systemy nawadniania MilanówekOferujemy kompleksowe usługi z kategorii systemów nawadniania w Grodzisku Mazowieckim i okolicach. Skupiamy się na współpracy z inwestorami z regionu — osobami prywatnymi oraz przedsiębiorcami z Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej, Książenic. Realizujemy dla nich następujące czynności:

  • projektowanie i realizowanie automatycznych systemów przy pomocy nowoczesnych narzędzi pochodzących od cenionych producentów: Rain-bird, Irritrol, Irrigarden, Galcon, NaanDanJain, Orbit. Posiadamy certyfikat instalatora „Irritrol”,
  • przygotowanie systemu do sezonu, odwadnianie przed nadejściem zimy,
  • modernizację już istniejących systemów, ich naprawę lub przebudowę.

Systemy nawadniania najlepiej jest uwzględniać już na etapie projektowania ogrodu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować je również potem, na już istniejących trawnikach. Jesteśmy w stanie dopasować zakres prac do konkretnej inwestycji, abyś mógł cieszyć się bujną zieloną roślinnością i nie wkładał w jej utrzymanie zbyt wiele wysiłku! Serdecznie zapraszamy do współpracy z architektami krajobrazu z Grodziska Mazowieckiego.

Potrzebujesz pomocy w ogrodzie? Skontaktuj się z nami

Scroll Up