Trawa z rolki w Grodzisku Mazowieckim i Nadarzynie

Stworzenie idealnego trawnika, który będzie wyglądał jak zielony dywan to bardzo duże wyzwanie. Nie zawsze możliwe jest uzyskanie pożądanego efektu. Zła pielęgnacja, duże nasłonecznienie, gleba o kwaśnym odczynie… to tylko niektóre z powodów, dla których trawa może usychać. Poza tym wzrost trawy jest procesem czasochłonnym — potrzeba nie tylko wiedzy i ciężkiej pracy, ale też cierpliwości.

Proponujemy układanie trawy z rolki.  W Grodzisku Mazowieckim, Podkowie Leśnej, Książenicach, Żyrardowie, Nadarzynie i okolicznych miejscowościach w ten sposób spełniliśmy już marzenia wielu osób o posiadaniu wymarzonego ogrodu. Idealnie równe trawniki zdobią niejedną nieruchomość mieszkalną, biurowce czy obiekty użyteczności publicznej. Ty również możesz stać się posiadaczem „zielonego dywanu”!

Układanie trawy z rolki

trawa z rolki Grodzisk Mazowiecki

Korzystamy z wysokogatunkowych produktów, a więc trawy w rolce pozyskiwanej z najlepszych mieszanek roślin.

Układanie trawy z rolki to doskonały wybór zarówno do ogrodów rekreacyjnych, jak i na eleganckie zielone dachy czy boiska sportowe. Trawnik stworzony z pasów darni osadzonych na folii jest wyjątkowo odporny na intensywną eksploatację, zmienne czynniki atmosferyczne, a także na choroby, które mogłyby atakować rośliny.

Warto rozważyć aranżację przestrzeni z wykorzystaniem trawy z rolki. To rozwiązanie zasługuje na uwagę, ze względu na wysoką trwałość, funkcjonalność oraz estetykę. Takiego efektu nie uzyskasz wysiewając nasiona w tradycyjny sposób. A nawet jeśli to będziesz musiał każdego roku poświęcać sporo czasu na jego utrzymanie w nienagannej formie.

Możesz zlecić nam zarówno układanie trawy z rolki, jak i jej późniejszą pielęgnację. Jesteśmy gotowi do podjęcia wyzwania i zmiany oblicza Twojego ogrodu. Udowodnimy, że bez względu na metraż, ekspozycję oraz ograniczenia działki, da się na niej uzyskać spektakularny efekt „zielonego dywanu”.

Potrzebujesz pomocy w ogrodzie? Skontaktuj się z nami